Grup Sağlık Sigortası

Herkes "sağlıkla" çalışmalı, "sağlıkla" seyahat etmeli...

  • Bir işletme personeline veya  dernek çalışanlarına, eş ve çocuklarına yönelik Grup Sağlık Sigortası!
  • Acil tanımına giren ve hayati tehlike taşıyan hastalık ve kaza hallerinde çalışanlarınızı güvence altına alabileceğiniz İlk Yardım Sağlık Sigortası!
  • 10 kişi ve üzeri gruplar için hem yurtiçi, hem de yurtdışı seyahatlerinizde Groupama güvencesi ile Seyahat Sağlık Sigortası!

Groupama Sigorta'da, sağlık sigortasıyla; uygun  teminat ve limitler ile yatarak veya ayakta tedavi hizmetleri sunuyoruz. Siz de verimlilik ve performans artışı için çözümler arıyorsanız, Groupama' nın Artı' larını tercih edin!

Hem yurtiçi, hem de  yurtdışı seyahatlerinizde, güven içinde seyahat etmek için Groupama Sigorta Seyahat Sağlık ürünümüzü seçin!

Grup Sağlık Sigortası ile kazanacağınız artıl

  • Verimliliği yüksek çalışanlar,
  • Şirkette çalışmaktan memnun, sadık çalışan kadrosu,
  • Vergi avantajları,
  • Uygun ödeme seçenekleri, indirimler, ektra ücretsiz hizmetler,
  • Kaliteli ve hızlı sağlık sistemi ile çalışanın asli görevlerinde olası zaman kayıplarının önlenmesi,

 

 

SEKTÖRDE BİZ


BİZDEN HABERLER

Sıfır Araçlarda 3 Yıl Yeni Değer Teminatı ******************************************************** Anahtar Üzerindeyken Çalınma Olsa Dahi Teminat ******************************************************** Autoking Hizmeti ******************************************************** Mesleklere Özel İndirim (Öğretmen, Subay, Doktor, A.Ş Çalışanları, YMMM vb...)
 

SİGORTA' NIN ÖNEMİ

İnsanların öncelikli ihtiyaçlar şemasına göre; önce canları, sonra malları, daha sonra da sorumlulukları vardır. En basit ve en yoksul insan bile bunlardan birine sahiptir ve dünyaya gelen her insanın bu varlıkları risk altındadır. Risklerden korunmak veya etkisini azaltmak ya da gerçekleşmesinden sonra sebep olduğu kayıpları telafi etmek insanoğlunun hayatı boyunca başlıca çabası olmuştur. Bu çabalar sonucu ortaya çıkan sosyo-ekonomik bir sistem, "Sigorta" adı altında, dünyada en yaygın riskle mücadele yöntemi haline gelmiştir.

BİZ KİMİZ ?

.....................................

..........................................

İLETİŞİM

Adres : Kazimiye Mah. Omurtak Cad. Olimpia İş Merkezi Giriş Kat No:36 Çorlu/TEKİRDAĞ

Tel.No : 0(282)673 36 76

Faks No : 0(282)673 51 65

E-Mail : nihal@hnasigorta.com