GRUP HAYAT SİGORTASI

  • Ana teminat Vefat Teminatı'dır.
  • Kaza Sonucu Vefat, Hastalık Sonucu Maluliyet, Kaza Sonucu Maluliyet, Kaza Sonucu Tedavi Masrafları, Tehlikeli Hastalıklar ve Kaza Sonucu Gündelik İş Göremezlik teminatı ise Vefat Teminatına ek olarak alınabilir.
  • 18-65 yaşları arasındaki tüm çalışanlar grup hayat sigortasına dahil olabilir.
  • En az 10 çalışanın biraraya gelmesiyle grup yıllık hayat poliçesi oluşturulabilir.
  • Sigorta süresi 1 yıldır. Sigorta poliçesi isteğe bağlı olarak her yıl yenilenebilir.

Ayrıntılı bilgiyi acentemizden alabilirsiniz...

 

SEKTÖRDE BİZ


BİZDEN HABERLER

Sıfır Araçlarda 3 Yıl Yeni Değer Teminatı ******************************************************** Anahtar Üzerindeyken Çalınma Olsa Dahi Teminat ******************************************************** Autoking Hizmeti ******************************************************** Mesleklere Özel İndirim (Öğretmen, Subay, Doktor, A.Ş Çalışanları, YMMM vb...)
 

SİGORTA' NIN ÖNEMİ

İnsanların öncelikli ihtiyaçlar şemasına göre; önce canları, sonra malları, daha sonra da sorumlulukları vardır. En basit ve en yoksul insan bile bunlardan birine sahiptir ve dünyaya gelen her insanın bu varlıkları risk altındadır. Risklerden korunmak veya etkisini azaltmak ya da gerçekleşmesinden sonra sebep olduğu kayıpları telafi etmek insanoğlunun hayatı boyunca başlıca çabası olmuştur. Bu çabalar sonucu ortaya çıkan sosyo-ekonomik bir sistem, "Sigorta" adı altında, dünyada en yaygın riskle mücadele yöntemi haline gelmiştir.

BİZ KİMİZ ?

.....................................

..........................................

İLETİŞİM

Adres : Kazimiye Mah. Omurtak Cad. Olimpia İş Merkezi Giriş Kat No:36 Çorlu/TEKİRDAĞ

Tel.No : 0(282)673 36 76

Faks No : 0(282)673 51 65

E-Mail : nihal@hnasigorta.com