BİREYSEL DİĞER SİGORTALAR

Cam Kırılması Sigortası

Konut sigortanıza ilave olarak alacağız Cam Sigortası teminatı ile konutunuzda takılı olarak bulunan; pencere, vitrin, kapı, tezgah, raf camları ile aynaların kırılması nedeniyle meydana gelecek zararlar güvence altına alıyoruz.

Sigortası yapılan camlar üzerinde bulunabilecek yazı ve süslemeler için ayrıca teminat verilebilmektedir.

Kaza Destek Sigortası

Hayat, acı tatlı birçok sürprizle dolu. Herhangi bir kaza halinde, planlarınız alt üst olabilir, yarınınız elinizden kayıp gidebilir.

Evde, sokakta yada işyerinizde başınıza gelebilecek talihsiz bir kaza ile siz ve aileniz zor durumda kalabilirsiniz.

Başınıza gelebilecek kazaları önleyemeyebilirsiniz. ancak bugünden yeniden ayağa kalkmaya yönelik çözüm üretebilirsiniz!

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası ile, ani ve beklenmedik kazalar sonucunda tedavi masraflarınız sigortanızdan karşılayabilir ayrıca çalışamadığınız günler için ek ödeme alabilirsiniz.
444 0 999' dan ani kaza, yaralanma ve yanma gibi kazalarda ambulans ile hastaneye ulaşım; refakatçinizin ulaşımı ve konaklaması, tedavi sonrası eve dönüş hizmetimiz ücretsiz sunulmaktadır....

Zor günlerinizde ve beklenmeyen üzüntülerinizde ferdi kaza poliçesi size ve  ailemize büyük destek sağlayacaktır.

Kendinizi ve sevdiklerinizi ferdi kaza sigortası ile güvence altına alın, beklenmedik üzüntülerde bir de hastane ve tedavi masraflarını ekleyerek yıpranmayın...

 • Yaşam Kaybı  
 • Sürekli sakatlık  
 • Gündelik tazminat  
 • Tedavi masrafları 
 • Terör 
 • Deprem

Ferdi kaza sigortası ile, ani ve beklenmedik kazalar sonucunda yaşam kaybı sonucu sevdiklerinizin desteğinizden mahrum kalmalarını önlemiş, sürekli sakatlık halinde çalışamayacak olma halinde kendinize ek gelir sağlamış olacak ve  talep ederseniz   kaza sonucu yapacağınız tedavi  masraflarınız sigortanızdan karşılanabilir  444 0 999'dan ani kaza, yaralanma ve yanma gibi istenmeyen kazalarda ambulans ile hastaneye ulaşım; refakatçinizin ulaşımı ve konaklaması, tedavi sonrası eve dönüş hizmetimiz ücretsiz sunulmaktadır....

Zor günlerinizde ve beklenmeyen üzüntülerinizde ferdi kaza poliçesi size ve  ailemize büyük destek sağlayacaktır.

Kendinizi ve sevdiklerinizi ferdi kaza sigortası ile güvence altına alın, beklenmedik üzüntülerde bir de hastane ve tedavi masraflarını ekleyerek yıpranmayın...


Ferdi kaza poliçesi ile satın alabileceğinizi teminatlar aşağıda belirtilmiştir.

 • Yaşam Kaybı  
 • Sürekli sakatlık  
 • Gündelik tazminat  
 • Tedavi masrafları  
 • Terör  zararları
 • Deprem zararları

Ferdi Kaza poliçesi ile tıbbi, sosyal ve seyahat yardım hizmetleri hakkında da danışma ve hizmet alabilirsiniz.

Hırsızlık Sigortası

Hırsızlığa karşı sigorta poliçesi, sigortalı adreste bulunan kıymetlerin aşağıda belirtilen şekilde yapılacak hırsızlık veya hırsızlık girişimi nedeniyle uğrayacakları maddi zararlara karşı güvence verrir.

Groupama ARTI FARKI! Konut ürünlerinde hırsızlık ve hırsızlığa teşebbüs durumunda konutunuza güvenlik hizmeti sağlıyoruz. Üstelik sizin de psikolojik olarak yıpranmış olabileceğinizi düşünerek size otel konaklama seçeneği sunuyoruz.

Hırsızlık Sigortası ile, sigorta edilen eşyaların bulunduğu yere :

 • Kırma, delme, yıkma, devirme ve zorlama ile girilmek suretiyle yapılan hırsızlıklar,
 • Gizlice girip saklanmak  veya kapanmak yoluyla yapıldığı kesinleşmiş olan hırsızlıklar, 
 • Araç, gereç veya bedeni çeviklik sayesinde tırmanma veya aşma suretiyle girilerek yapılan hırsızlıklar,
 • Kaybolan, çalınan veya haksız yere elde edilen asıl anahtarla veya anahtar uydurarak veya başka aletler ve şifre yardımı ile kilit açarak yapılan hırsızlıklar,
 • Öldürme, yaralama, zor ve şiddet kullanma veya tehdit yolu ile yapılan hırsızlıklar.

SEKTÖRDE BİZ


BİZDEN HABERLER

Sıfır Araçlarda 3 Yıl Yeni Değer Teminatı ******************************************************** Anahtar Üzerindeyken Çalınma Olsa Dahi Teminat ******************************************************** Autoking Hizmeti ******************************************************** Mesleklere Özel İndirim (Öğretmen, Subay, Doktor, A.Ş Çalışanları, YMMM vb...)
 

SİGORTA' NIN ÖNEMİ

İnsanların öncelikli ihtiyaçlar şemasına göre; önce canları, sonra malları, daha sonra da sorumlulukları vardır. En basit ve en yoksul insan bile bunlardan birine sahiptir ve dünyaya gelen her insanın bu varlıkları risk altındadır. Risklerden korunmak veya etkisini azaltmak ya da gerçekleşmesinden sonra sebep olduğu kayıpları telafi etmek insanoğlunun hayatı boyunca başlıca çabası olmuştur. Bu çabalar sonucu ortaya çıkan sosyo-ekonomik bir sistem, "Sigorta" adı altında, dünyada en yaygın riskle mücadele yöntemi haline gelmiştir.

BİZ KİMİZ ?

.....................................

..........................................

İLETİŞİM

Adres : Kazimiye Mah. Omurtak Cad. Olimpia İş Merkezi Giriş Kat No:36 Çorlu/TEKİRDAĞ

Tel.No : 0(282)673 36 76

Faks No : 0(282)673 51 65

E-Mail : nihal@hnasigorta.com