TARIM SİGORTALARI

Geleneksel Sera Sigortası

Seralarımız sayesinde iklime ve mevsimlere bağlı kalmadan dilediğimiz ürüne sahip olabiliyoruz.

Kaliteli ürün almak için kaliteli tohumluk, gübre ve tarım ilacı kullanan ve seracılık ile geçimini sağlayan çiftçilerimize Groupama güvencesi ile Sera Sigortalarını öneriyoruz.

Geleneksel Dolu ve Yangın Sigortası

Çiftçilerimizin büyük bir emek ve masraf karşılığı yetiştirdiği her çeşit tarla, bağ ve bahçe ürünlerini, dolu afetinin yaptığı zararlara karşı çiftçilerimize Groupama güvencesi ile destek veriyoruz.

Dolu tanelerinin vuruşunun doğrudan doğruya ürün miktarında meydana getirdiği eksilme yani sadece miktar azalmasına (ürün kaybı) neden olan zararları güvence altına alalım.

Dolu sigortasına ek olarak meyve ve sebze bahçelerinize dolu yağışından kaynaklanan kalite kaybı teminatıda alabilirsiniz.

İstenildiği takdirde, dolu ile birlikte yangına karşı da sigorta yaptırabilirsiniz.

Geleneksel Don Sigortası

Don Sigortası ile bağlarda ısının 0 °C derecenin altına düşmesi durumunda meydana gelen donun, asmadaki tomurcuk ve sürgünlere zarar vermesi sonucu ürün miktarında meydana gelen azalmaları teminat altına alıyoruz.

Don teminatı yalnız başına verilmeyip dolu teminatına ek olarak verilmektedir. Don sigortasında teminat bağın çiçeklenmesi ile başlar ve ürünün hasadı ile son bulur.

SEKTÖRDE BİZ


BİZDEN HABERLER

Sıfır Araçlarda 3 Yıl Yeni Değer Teminatı ******************************************************** Anahtar Üzerindeyken Çalınma Olsa Dahi Teminat ******************************************************** Autoking Hizmeti ******************************************************** Mesleklere Özel İndirim (Öğretmen, Subay, Doktor, A.Ş Çalışanları, YMMM vb...)
 

SİGORTA' NIN ÖNEMİ

İnsanların öncelikli ihtiyaçlar şemasına göre; önce canları, sonra malları, daha sonra da sorumlulukları vardır. En basit ve en yoksul insan bile bunlardan birine sahiptir ve dünyaya gelen her insanın bu varlıkları risk altındadır. Risklerden korunmak veya etkisini azaltmak ya da gerçekleşmesinden sonra sebep olduğu kayıpları telafi etmek insanoğlunun hayatı boyunca başlıca çabası olmuştur. Bu çabalar sonucu ortaya çıkan sosyo-ekonomik bir sistem, "Sigorta" adı altında, dünyada en yaygın riskle mücadele yöntemi haline gelmiştir.

BİZ KİMİZ ?

.....................................

..........................................

İLETİŞİM

Adres : Kazimiye Mah. Omurtak Cad. Olimpia İş Merkezi Giriş Kat No:36 Çorlu/TEKİRDAĞ

Tel.No : 0(282)673 36 76

Faks No : 0(282)673 51 65

E-Mail : nihal@hnasigorta.com