SORUMLULUK SİGORTALARI

Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Kötü günlerimizde daima yanımızda olan ve sağlığımız için ter döken siz hekimlerimizin kötü günlerinde de Groupama yanında ! 

Tıp mensuplarına yönelik geliştirilen Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası, hukuki sorumluluk nedeniyle üçüncü şahıslara ödenecek tazminatları karşılıyor ve size sadece tüm enerjinizi işinize vererek çalışmak kalıyor !

Sigortanızı yaptırın, yaptırmamanız halinde kanunen ödemek zorunda kalacağınız 5.000 TL ceza yerine, uygun primlerle kendinizi güvence altına alın.

Avukat Mesleki Sorumluluk Sigortası

Avukatlarımızın profesyonel hayatları boyunca sayılamayacak kadar çok sayıda zorlu davaya baktıkları, yoğun tempoda müvekkillerine en iyi hizmeti sağladıkları yadsınamaz bir gerçektir.

Ancak hepimiz iş hayatımızda sürekli dikkatli olmaya çalışsak da en beklenmedik anlarda, gözden kaçan noktalar veya ortaya çıkabilecek hatalar nedeniyle kendimizi zor durumda bulabiliriz.

Niçin Groupama Avukat Mesleki Sorumluluk Sigortası ?

 

İşte böyle hatalardan dolayı istenmeyen durumlardan sizi korumak için Groupama Sigorta' nın geliştirdiği Avukat Mesleki Sorumluluk Sigortası, mesleğinizle ilgili herhangi bir kusurlu davranışınızdan doğacak,

  • tazminat tutarlarını
  • yargılama giderlerini
  • avukatlık ücretlerini

Tam 2 yıl boyunca teminat altına alır.

Marka / Patent Vekilleri Mesleki Sorumluluk Sigortası

Siz, marka/patent vekil olarak çalışan avukatlarımız, hizmet verdiğiniz kişilerle ilgili tüm sorumluluğunuzu sigorta şirketine devretmek istemez misiniz ?

Groupama Sigorta olarak, bir hata ihmal veya kusurlu hareketiniz sonucunda eğer sizi görevlendiren kişilere zarar verme ihtimaliniz varsa, bu olası zararınızı şimdiden teminat altına alabiliriz. Böylece siz de rahatlıkla çalışabilirsınız.

Marka / Patent Vekilleri Mesleki Sorumluluk Sigortaları hakkında daha fazla bilgi vermek için sizi en yakın Groupama Acentesine bekliyoruz.

SEKTÖRDE BİZ


BİZDEN HABERLER

Sıfır Araçlarda 3 Yıl Yeni Değer Teminatı ******************************************************** Anahtar Üzerindeyken Çalınma Olsa Dahi Teminat ******************************************************** Autoking Hizmeti ******************************************************** Mesleklere Özel İndirim (Öğretmen, Subay, Doktor, A.Ş Çalışanları, YMMM vb...)
 

SİGORTA' NIN ÖNEMİ

İnsanların öncelikli ihtiyaçlar şemasına göre; önce canları, sonra malları, daha sonra da sorumlulukları vardır. En basit ve en yoksul insan bile bunlardan birine sahiptir ve dünyaya gelen her insanın bu varlıkları risk altındadır. Risklerden korunmak veya etkisini azaltmak ya da gerçekleşmesinden sonra sebep olduğu kayıpları telafi etmek insanoğlunun hayatı boyunca başlıca çabası olmuştur. Bu çabalar sonucu ortaya çıkan sosyo-ekonomik bir sistem, "Sigorta" adı altında, dünyada en yaygın riskle mücadele yöntemi haline gelmiştir.

BİZ KİMİZ ?

.....................................

..........................................

İLETİŞİM

Adres : Kazimiye Mah. Omurtak Cad. Olimpia İş Merkezi Giriş Kat No:36 Çorlu/TEKİRDAĞ

Tel.No : 0(282)673 36 76

Faks No : 0(282)673 51 65

E-Mail : nihal@hnasigorta.com