Zorunlu Trafik Sigortası

Trafik Sigortası; aracınızın üçüncü sahıslara  vereceğiniz maddi ve/veya bedeni zararlarda sorumluluklarınızı poliçe teminat limitlerinize kadar güvence altına alır.  Ticari amaçlı yolcu taşımalarında  yolcularınızın uğrayacağı can zararları da teminat kapsamında olacaktır.

 

Geçerli teminat ve uygulama esasları için 02.08.2007 tarihli Resmi Gazete' yi görüntülemek için http://rega.basbakanlik.gov.tr/

 

Trafik Sigortanızın poliçe bitim tarihinde veya öncesinde yeniletmeniz zamlı prim uygulamasına maruz kalmamanız için önemlidir.

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası ile aracınızı birçok riske karşı güvence altına alırsınız. Kasko sigortanız var ise, aracınızda meydana gelebilecek kayıp/hasarlara karşı mal varlığınızda  meydana gelebilecek ekonomik kayıplarınızı  önlenir...  

Neden Kasko için Groupama' yı seçmelisiniz?

  • Kasko + Groupama Farkı : 0 km özel aracınız çalınır ya da tam hasara uğrarsa 3 yıl boyunca aracı satın aldığınız bedeli ödeyen kasko sadece Groupama' da. (Aracın trafiğe ilk çıkışı ile hasar tarihi arasında aralıksız olarak Groupama' da sigortalı olması önşart.)
  • Kaza veya arıza durumunda,yolunuza devam edebilmeniz için "ikame araç" hizmeti sunuyoruz.
  • Yaş, cinsiyet, hasar geçmişi,mesleki bilgiler gibi size özel bilgileri dikkate alarak "size uygun" teklifler sunuyoruz.
  • 1500' ün üzerinde hasar hizmet noktasında sizlere "yakın hizmeti ağı" sağlıyoruz. 
  • Mini onarım hizmeti ile hasarsızlık indiriminizi kaybetmeden aracınızın onarımını sağlıyoruz.

SEKTÖRDE BİZ


BİZDEN HABERLER

Sıfır Araçlarda 3 Yıl Yeni Değer Teminatı ******************************************************** Anahtar Üzerindeyken Çalınma Olsa Dahi Teminat ******************************************************** Autoking Hizmeti ******************************************************** Mesleklere Özel İndirim (Öğretmen, Subay, Doktor, A.Ş Çalışanları, YMMM vb...)
 

SİGORTA' NIN ÖNEMİ

İnsanların öncelikli ihtiyaçlar şemasına göre; önce canları, sonra malları, daha sonra da sorumlulukları vardır. En basit ve en yoksul insan bile bunlardan birine sahiptir ve dünyaya gelen her insanın bu varlıkları risk altındadır. Risklerden korunmak veya etkisini azaltmak ya da gerçekleşmesinden sonra sebep olduğu kayıpları telafi etmek insanoğlunun hayatı boyunca başlıca çabası olmuştur. Bu çabalar sonucu ortaya çıkan sosyo-ekonomik bir sistem, "Sigorta" adı altında, dünyada en yaygın riskle mücadele yöntemi haline gelmiştir.

BİZ KİMİZ ?

.....................................

..........................................

İLETİŞİM

Adres : Kazimiye Mah. Omurtak Cad. Olimpia İş Merkezi Giriş Kat No:36 Çorlu/TEKİRDAĞ

Tel.No : 0(282)673 36 76

Faks No : 0(282)673 51 65

E-Mail : nihal@hnasigorta.com